Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho bude moje objednávka hotová?

Protože každá svatba je jedinečná a každá nevěsta a její družičky mají jiné potřeby a přání, šijeme šaty přímo na objednávku výhradně pro vás (tzv. made-to-order). Doručení objednávky průměrně trvá 3-4 týdny podle sezóny a taky podle počtu objednaných šatů. Nejlepší je když nás kontaktujete a individuálně vše naplánujeme.

Kde jsou šaty vyrobeny?

Veškeré šaty, které nabízíme, pro vás šijeme s maximální péčí a citem pro detail u nás v ČR.  

Šijete šaty přímo na míru?

Šaty šijeme podle našich rozměrových tabulek, nikoliv přímo na míru. Dle vašich přání můžeme upravit délku šatů, tak aby vám přesně vyhovovala.

Mohu si šaty někdy vyzkoušet?

Fungujeme online, ale uděláme vše pro to, aby váš nákup byl, co nejpohodlnější. Pokud jste z Prahy, rádi vám zapůjčíme vzorky vybraných šatů domů na zkoušku, vyzvednout si je můžete po domluvě u nás na Korunní, Praha 3.

Jak vybrat správnou barvu šatů? Mohu si objednat vzorek látky?

Samozřejmostí je naše individuální poradenství, které zaručí, že Vaše svatba a družičky budou jedinečné. S výběrem správného barevného odstínů vám moc rádi pomůžeme a případně zašleme i požadované vzorky látek - napište nám. 

Moje družička bude v době svatby těhotná, jsou šaty vhodné i pro ní?

Určitě, těhotným družičkám doporučujeme šaty ve střihu „odhalená ramena“, které se pěkně přizpůsobí rostoucímu bříšku klidně i v 9. měsíci.

Družičky