O nás

Pravá láska. Pan Pravý. Začátek nové životní etapy. A ty pravé kamarádky, které u toho výjimečného dne nesmí chybět.

Družička, to je nevěstin parťák. Spřízněná duše, se kterou může nevěsta to obrovské štěstí sdílet. Důvěrnice, která jí drží šaty při čůrání. Spojenec, který jí přepudruje čelo. Kamarádka, která pro ni uspořádá rozlučku se svobodou. Manažerka, která ve svatební den vyřeší (skoro) každý problém. A ta, která si zaslouží mít na sobě šaty, které budou také pro ni ty pravé.

Je jasné, že zastínit nevěstu nemůže. A ani nechce. Může však být tou druhou nejkrásnější ženou na svatbě. A o to přesně jde. Proto jsme založili Družičkování. 

Šijeme pro vás šaty, ve kterých budete vypadat krásně. Šaty jednoduché, ale přesto neskutečně stylové a z kvalitních materiálů. Šaty, které vám budou pohodlné a ve kterých se budete cítit přirozeně. Šaty různých jednoduchých střihů, barev a odstínů, které vzájemně ladí. Šaty, které si oblíbíte tak, že je budete nosit i po svatbě. A samozřejmě šaty, za které sklidíte záplavu srdíček #instagramfriendly.

  „Nápad prodávat šaty pro družičky mi probleskl hlavou, když jsem začínala s plánováním vlastní svatby. Nikde jsem nemohla sehnat jednoduché šaty pro družičky, tak aby holky nebyly za přeplácanou cukrovou vatu a nevypadaly, že se chystají zahájit plesovou sezónu. Nakonec jsem myšlenku odložila do šuplíku, šťastně se vdala, vrátila se do práce a psala diplomovou práci. S vidinou blížícího se konce studia, jsem se stále častěji ptala sama sebe „Co chci opravdu dělat? Co mě baví? Jak vypadá moje práce snů?“. Po dlouhém váhání a rozhodování se, jsem otevřela pomyslný šuplík zapomenutých nápadů, oprášila je a vrhla se do podnikání právě s Družičkováním.“

Denisa, zakladatelka druzickovani.cz