Doprava

Na výběr máte z několika způsobů doručení:

DPD

89 Kč – Balík kurýrní služby, zasílání po České republice, zboží je doručeno do 2-3 dnů, hrazeno je bankovním převodem.

 

110 Kč – Balík kurýrní služby, zasílání po České republice, zboží je doručeno do 2-3 dnů, hrazeno je dobírkou.

 

60 Kč - Balík kurýrní služby si můžete osobně vyzvednout, zasílání po České republice, zboží je doručeno do 2-3 dnů na výdejní místo DPD. Těch je více než 150 po celé ČR a některá z nich mají otevřeno i o víkendu. Jejich seznam zde: https://www.dpdparcelshop.cz/

 

Česká pošta

98 Kč – Balík české pošty, zasílání po České republice, zboží je doručeno do 2-4 dnů, hrazeno je bankovním převodem. Je možné doručit balík přímo na vámi zvolenou adresu („balík do ruky“) nebo na Vámi zvolenou poštu, kde si balík osobně vyzvednete („balík na poštu“).


125 Kč – Balík české pošty, zasílání po České republice, zboží je doručeno do 2-4 dnů, hrazeno je dobírkou.

Možnosti platby

Pro vaše pohodlí nabízíme několik typů plateb.

  • Dobírkou při doručení zboží.
  • Převodem - bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2401249308/2010, vedený u společnosti Fio banka a.s.

Variabilní symbol odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby účet (může trvat 1-3dny), doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží.

  • Online kartou – pomocí integrované platební brány.

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online. Na konci objednávky jen zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Faktura

Faktura za objednané zboží Vám bude doručena v elektronické podobě na Váš e-mail v den doručení zásilky. Elektronická faktura splňuje veškeré zákonem definované náležitosti – a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. § 28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví. Posíláním daňových dokladů v elektronické podobě jsme se připojili ke společnostem, které se tímto krokem snaží přispět k ochraně životního prostředí.