Vše o družičkách

Komentáře (514)

Vše o družičkách

Svatba bez družiček? Jako Instagram bez selfíček.

Dnes stále více nevěst chce mít na svatbě své nejbližší kamarádky. A my se jim vůbec nedivíme. Vlastně kolik lidí ví o vašem vztahu a nastávajícím manželovi více než právě ony? Ty, které všechny vaše šťastné i ty méně šťastné chvilky po celou dobu prožívaly s vámi a na začátku možná určovaly i frekvenci a obsah odesílaných zpráv právě jemu.

saty-pro-druzicky

Jsem družička? Kdo jsem?

Podle pohanských tradic jsou družičky neprovdané dívky, které jsou oblečeny velmi podobně jako nevěsta, a to proto, aby zmátly zlé duchy, kteří nepřinášejí nevěstě nic dobrého. Družičky tak měly za úkol nevěstě zajistit životní štěstí.

Dnešní pohled na družičky je malinko jiný. Nicméně stále platí, že mít skvělé družičky, to je záruka životního štěstí. Družička, je totiž nevěstin parťák. Důvěrnice, která jí drží šaty při čůrání. Spojenec, který jí přepudruje čelo. Kamarádka, která pro ni uspořádá rozlučku se svobodou. Obětavá bytost, která pro novomanžele na tajňačku zorganizuje svatební hry. Manažerka, která ve svatební den vyřeší (skoro) každý problém.

Ano, je to dřina. Fuška, která ale bude odměněna. Protože dívat se na svou krásnou a šťastnou kamarádku nebo sestru to je prostě pocit k nezaplacení.

saty-pro-druzicky

Šaty, šaty, šaty

To je úplně první věc, kterou družička řeší. Jsme ženy a na vzhledu nám záleží. Jako družička budete na spoustě fotek a chcete prostě vypadat krásně. Ne tak nádherně jako nevěsta, ale skoro tak nádherně. Proto by šaty družičky měly ladit s celkovým konceptem svatby. To ale neznamená, že pokud je barva svatby sytě červená, tak musíte družičky obléknout do červené od hlavy až k patě. Úplně stačí, když budou mít družičky na svém outfitu něco červeného – květinu, červené lodičky nebo rtěnku. O tom ale více TADY.

saty-pro-druzicky

Účet, prosím

Zapeklitá otázka, na kterou jsme narazili v mnoho diskuzích: Kdo platí šaty pro družičky? Za nás je to všechno o domluvě a žádné univerzální pravidlo zde neexistuje. Možná máte kámošky, které si šaty rády zaplatí, protože si vyberou takový model, který se jim bude líbit a vynosí jej i po svatbě. Možná půjdete půl na půl. Možná družičky zorganizují a zaplatí rozlučku se svobodou a nevěsta zase šaty. Každopádně nevěsta ani družičky by neměly automaticky předpokládat, že šaty bude pořizovat ta druhá strana. Až budete u kafíčka spřádat plány, otevřete i toto téma. Všechno je to pouze o vzájemné komunikaci a ta Vám jako dobrým kamarádkám přece jde perfektně.

514Komentáře

SERWIS TECHNICZNY CYFROWEJ TELEWIZJI

Już niedługo operator telewizji satelitarnej Canal Plus zmienia układ kanałów w swoich dekoderach cyfrowych. Na początku listy pojawią się kanały Canal+ Premium oraz własne kanały tematyczne Canal+ Kuchnia i Canal+ Domo w celu promocji wyższych pakietów abonamentowych. Sprawą podłączenia dekodera i montażu anteny satelitarnej zajmuje się autoryzowany serwis anten Cyfra® oraz instalatorzy rekomendowani przez salony firmowe /Babice, Zielonka, Wołomin, Pruszków, Podkowa Leśna, Legionowo, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Sulejówek, Ożarów Mazowiecki, Marki, Płochocin, Komorów, Mińsk Mazowiecki, Konstancin, Otwock, Łomianki, Warszawa, Błonie, Raszyn/


Comments are closed

 • Avatar

  kedivekopekturleri kvě 29, 2023

  Maltese Terrier köpekleri, kedivekopekturleri Avrupadan köken alan, küçük boyutlu sevimli bir köpek ırkıdır. Üstün zekaları, sadakatleri ve oyuncu kişilikleri ile tanınırlar. Bu mini köpekler, küçük evlerde de barınabilecekleri ve aile hayatına uygun oldukları için popülerdirler. wikipedia Rottweiler köpekleri, Almanyanın Rottweil kasabasından köken alan güçlü ve cesur bir cins olarak bilinir. Köpek sahibinin ona karşı tutumu ve eğitimi, bu köpeklerin sevgi dolu ve sadık bir arkadaş ya da tehlikeli bir varlık olmasına neden olabilir.

  • Avatar

   čen 15, 2023

   -->
Home > Blog > Serwis techniczny cyfrowej telewizji