Jak vybrat šaty pro družičky?

Komentáře (1734)

Jak vybrat šaty pro družičky?

Jak vybrat šaty pro družičky?

Sdílená radost je dvojnásobná radost, říká se. A tak pokud jste se rozhodly, že budete všechny radosti (i starosti) s přípravami na váš velký den sdílet s těmi nejbližšími kamarádkami, dopřejte jim, aby si vaši svatbu užily v šatech, které si zaslouží. A ne v šatech, za které se budou stydět. V tomto článku najdete pět rad, kterých se při výběru šatů pro své milované družičky určitě držte. 

1. Přemýšlejte nad konceptem svatby a neplácejte páté přes deváté.

Plánujete svatbu v přírodě, ve staré stodole, nebo v kostele? Volba šatů pro družičky by tomu měla odpovídat.To samozřejmě neznamená, že pokud vás čeká podzimní svatba pod širým nebem, tak vaše družičky musejí vypadat jako dýně nebo spadané listí :-).

2. Málokterá má za kamarádky Victoria Secret andílky.

Pokud máte své kámošky aspoň trochu ráda, nenuťte je všechny do stejného střihu šatů. Každá z nich moc dobře ví, jaký střih jí lichotí, v čem se cítí fajn a vy byste jí v tom měla vyjít vstříc. Střih zároveň představuje jedinou výjimku z pravidla - méně znamená více. Méně látky nikdy neznamená více. Amen.

3. Stop jednobarevné armádě družiček.

Šaty pro družičky jsou jednou z těch věcí, které by měly být v barvě svatby. Nutně to však neznamená, že musí být jedna družička jako druhá. Právě naopak. Současný trend Mix & Match znamená, že mají družičky podobné šaty – v odstínech barvy svatby, které si družičky samy vyberou. Ty se světlejší pletí obvykle sáhnou po tmavších odstínech, ty tmavší si naopak mohou dovolit světlejší variantu. Je tomu podobně jako se střihem. Každá žena ví, jaká barva jí jde k pleti nebo barvě vlasů. A bohužel jsou na světě i barvy, které nesluší vůbec nikomu.

4. Na slunečné počasí se nikdy nespoléhejte.

Myslete na to, že Vám možná bude pršet štěstí nebo bude chladněji. Buďte proto na tuto variantu připraveni, tak aby vaše družičky nemusely na poslední chvíli obléct přes šaty nějakou šílenost.

5. Opatrně s trendy.

I přesto, že tuto sezónu probíhá na světových módních molech sametová revoluce a vaše družičky chtějí být in, dejte si pozor, ať to nedopadne jako fotce níže. V případě netradičních materiálů, exotických vzorů nebo třeba třpytek znamená MÉNĚ někdy VŽDYCKY více. Držte se tohoto zlatého pravidla a všechno bude fajn.

Zdroj obrázků: Pinterest

1734Komentáře

 • Avatar

  Treat Assignment Help bře 4, 2020

  In this article, you have shared a piece of great information and to get an impressive article. You can't believe I am visiting for the first time on this site and read this article is fabulous the same as on my blog Assignment Help. In this blog, I get the information for Assignment Writing services in the UK. Our experts to provide the best Essay Writing Service for 100% plagiarism-free. If anyone requires to contact me for 24 hours.

  • Avatar

   Cloud Office for Business led 31, 2021

   Definitely feel whatever you stated. Your chosen justification appeared to be around the web the particular simplest factor to be familiar with. My partner and i say to an individual, My partner and i definitely acquire irked although folks consider problems which they plainly do not find out about. An individual was able to struck the particular toenail after the most notable and identified out there the whole lot with no side effect, folks can require a sign. Can likely become again to obtain additional. Thank you. Cloud Office for Business

   • Avatar

    říj 20, 2022

SERWIS TECHNICZNY CYFROWEJ TELEWIZJI

Już niedługo operator telewizji satelitarnej Canal Plus zmienia układ kanałów w swoich dekoderach cyfrowych. Na początku listy pojawią się kanały Canal+ Premium oraz własne kanały tematyczne Canal+ Kuchnia i Canal+ Domo w celu promocji wyższych pakietów abonamentowych. Sprawą podłączenia dekodera i montażu anteny satelitarnej zajmuje się autoryzowany serwis anten Cyfra® oraz instalatorzy rekomendowani przez salony firmowe /Babice, Zielonka, Wołomin, Pruszków, Podkowa Leśna, Legionowo, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Sulejówek, Ożarów Mazowiecki, Marki, Płochocin, Komorów, Mińsk Mazowiecki, Konstancin, Otwock, Łomianki, Warszawa, Błonie, Raszyn/